fbpx

Viis peamist põhjust, miks paigaldada ripsmepikendused suvel

Külmad ilmad on selja taga ja käes on viimane aeg valmistuda suveks! Kuna suveperiood on meil niigi lühike, tahame me kõik raisata võimalikult vähe aega enda sättimisele ja meikimisele ning kasutada seda aega hoopis teisteks tegevusteks. See aga tähendab, et tõenäoliselt vajad sa ilulahendusi, mis peavad vastu sinu suvisele elustiilile. Ripsmepikendused on suurepärane moodus, kuidas saad alati sätitud ja särav välja näha nii tööl, rannas, sõbrannadega kokku saades, festivalil, puhkusel kui ka igal pool mujal. Toome välja peamised põhjused, miks võiksid just suvel proovida ripsmepikendusi. 

1. Veekindlus

Olenemata sellest, millised on su suveplaanid, ripsmepikendustega näed sa alati laitmatu ja loomulikult kaunis välja. Ripsmepikendustega saad nautida nii randu, basseine kui ka spaasid ilma, et peaksid muretsema, et ripsmetušš laiali läheb või õhtu jooksul pudenema hakkab. 

2. Ripsmetega on võimalik tasakaalustada näo sümmeetrilisust

Valides pädeva ripsmetehniku, oma ala spetsialisti, kes kasutab kvaliteetseid tooteid, on võimalik igale kliendile luua just talle sobiv look. Olgu selleks loomulikumad või klassikalised ripsmed, mänglevad kassisilmad või efektsed nukuripsmed, mis avavad visuaalselt su silmad ja teevad sind veelgi enesekindlamaks. Ripsmepikendused on unikaalne võimalus tasakaalustada sinu nägu, tuua esile näo sümmeetrilisust ja avada silmi väga täpse modelleeringu käigus. Tulemuseks on enesekindlam sina ja seda minimaalse vaevaga iga päev. 

Ripsmepikendused on suurepärane moodus, kuidas saad alati sätitud ja särav välja näha nii tööl, rannas, sõbrannadega kokku saades, festivalil, puhkusel kui ka igal pool mujal.

3. Mänglevus

Miks mitte proovida uusi asju just suve saabudes? Valides oma tehnikuks oma ala professionaali, võid kindel olla, et ripsmepikendustega saad proovida erinevaid stiile. Valik on tohutu! Tihedamad või loomulikumad ripsmed, kassi- või nukusilm, Kim Kardashiani stiilis säbrulised ripsmed, erinevad värvid, kivikesed, sädelused, pikkused, kaarduvused … Või tahad hoopis välja näha, nagu sa polekski meigitud? See kõik on võimalik, valides õige pikenduste pikkuse, paksuse, tiheduse ja kaarduvuse. See valik täieneb pidevalt. 

4. Ripsmed peavad vastu kauem kui sina

Suvel tahame mõelda rohkem mälestuste loomise peale ja vähem sellele, kas su jumestus ja ripsmetušš on suutnud laitmatult peal püsida. Ükskõik kui metsikuks õhtu ka ei kujuneks, su ripsmed on koos sinuga lõpuni välja! Higi- ja veekindlad pikendused, mis peavad vastu ka läbi pisarate, võimaldavad sul muretult tantsida terve öö. Lovmosti tootevalikusse kuuluvate liimide ning eel- ja järelhooldusvahenditega püsivad su pikendused kauem kui kunagi varem. Veendu selles ise. 

Ripsmepikendused on suurepärane moodus, kuidas saad alati sätitud ja särav välja näha nii tööl, rannas, sõbrannadega kokku saades, festivalil, puhkusel kui ka igal pool mujal.
Ripsmepikendused tagavad muretu suve!

5. Säästad aega

Miks püsida kodus ja viimistleda oma meiki, kui kogu lõbu toimub õues? Ripsmepikendused välistavad selle, et pead panema mitu kihti ripsmetušši, koolutama, pühkima ära üleliigse tuši jne … Sa ei raiska enam oma aega, et hoida silma peal kulunud või laiali läinud ripsmetušil ei rannas ega õhtul väljas olles. 

Lovmostis e-poest on sul võimalik valida mitmete ripsmete vahel ja lisada oma töövahendite hulka ka meie eel- ja järelhooldustooted. Parima ripsmete püsivuse tagavad meie suurepärased liimid Rapid Supreme ja Loyal Elite. Kui sa pole veel kindel, milline liim sulle Lovmosti valikust kõige paremini sobib, tutvu liimide omadustega meie eelmises blogipostituses.