Miks?

Meie eesmärk on pakkuda ripsmetehnikutele, nagu Sina, rohkem aega ja vähem muret, et saaksid rahulikult pühenduda inimeste ilusaks tegemisele.

Kellele?

Oled täiskohaga ripsmetehnik või paigaldad ripsmeid hobikorras, mõlemal juhul, otsid usaldusväärset partnerit, kes õigel ajal ja õiglase hinnaga Sinu ripsmetarvikud kohale toimetaks? Just seda me teemegi ja anname hea meelega oma panuse Sinu kõrgele lennule ripsmeproffi teekonnal.

Mis?

Lovmost tootevalik on alati kvaliteetne, lihtne ja hoolikalt valitud, et katta ripsmetehnikute põhivajadused. Tootevalik laieneb ripsmetehnikutega koostöös ja vastavalt turutrendidele. Usume, et hea toode peab olema iga ripsmetehniku tööosa, et meie kõigi ripsmeklientidele alati parimad tulemused jääksid.

Meist

Kuigi Lovmost kaubamärk on uus, oleme ettevõttena kosmeetika- ja ilukaubanduses tegutsenud juba alates 1998. aastast. Selle 22 aasta jooksul on meie ettevõte saanud dünaamiliseks, hinnatud ja usaldusväärseks turustajaks Baltimaades, Skandinaavias ja teistes Euroopa regioonides.

Kas soovid meie toodete kohta täpsemalt teada või mõlgub mõttes hoopis koostöö Lovmost toodete kasutamiseks? Kirjuta meile julgelt ja leiame parima lahenduse :).