fbpx

Supertoode Bonder Wonder − liimikiirendi ja bonder, kaks ühes!

Ripsmetehnikud kasutavad oma töös palju töövahendeid ja vedelikke, et hõlbustada ripsmepikenduste paigaldamise protsessi ja tagada laitmatu tulemus iga kord. Lisaks headele pintsettidele ja usaldusväärsele liimile on iga hoolduse parim sõber ka liimikiirendi ning ripsmepikenduste bonder

Bonder Wonder kui liimikiirendi

Liimikiirendi eesmärk on panna ripsmepikendus kiiremini haakuma loomuliku ripsmekarvaga ja vähendada liimi kuivamiseks kuluvat aega. Olenevalt töötingimustest võib vahel ette tulla olukordi, kus õhuniiskus on ruumis liiga kõrge ja liim ei kuiva korralikult, vaid jääb ikka kergelt kleepuv. See aga tähendab, et pikendused võivad omavahel kokku liimuda, tekitades lisatööd, kuna iga karv peab olema teistest eraldatud. 

Et kokkuliimumist vältida, peab pärast iga pikenduse pealepanekut ootama mitu sekundit kauem, enne kui saab jätkata tööd järgmiste karvadega. Paar lisasekundit ootamist ei tundu küll pikk aeg, aga kui igale silmale paigaldatakse hoolduse jooksul keskmiselt sada karva ehk ligikaudu kakssada karva kokku (see muidugi oleneb suuresti ka kliendi enda naturaalsetest ripsmetest), võib kokkuvõttes igale hooldusele kuluda 10−15 minutit rohkem kui tavaliselt. Sama olukord võib tekkida, kui õhuniiskus ruumis on liiga madal. Sel juhul liim ei kivistu piisavalt kiiresti, kuna teadaolevalt vajavad pea kõik ripsmeliimid efektiivseks toimimiseks vähemalt 35−40protsendilist õhuniiskust. 

Õhuniiskus sõltub mitmetest teguritest ja muutusi pole alati võimalik ette näha, mistõttu on hea, kui abimees liimikiirendi näol on alati käepärast. Bonder Wonder toimib suurepäraselt ka liimikiirendina, kui seda õigesti kasutada. Kui soovid lühendada liimi kuivamise aega ja vähendada kokkuliimumiste arvu, toimi järgmiselt: 

  1. kanna Bonder Wonder õhukese kihina ripsmeriba peale enne, kui hakkad pikendusi paigaldama;
  2. kasuta selleks puhast mikroharjakest − see ei ima liiga palju toodet endasse ja on täpselt paraja suurusega;
  3. oota 30 sekundit, kuni Bonder Wonder on ripsmeribal kuivanud, ja jätka tööd tavapäraselt.
Bonder Wonder töötab liimikiirendina
Kasuta Bonder Wonderit liimikiirendina ripsmeriba peal enne kui alustad lehvikute valmistamist ja ripmsete paigaldamist

Bonder Wonder lühendab iga liimi kuivamisaega hetkest, mil ripsmepikendus puudutab naturaalset ripsmekarva. Lisaks sellele aitab Bonder Wonderi kasutamine ripsmeribal luua ühtlasemad lehvikud, mis ei vaju naturaalsele karvale asetades laiali või kokku, kuna liim kuivab piisavalt kiiresti ja fikseerib ka lehviku ilusa kuju. Toode sobib kasutamiseks nii klassikalistel pikendustel kui ka volüümripsmetel.

Liimiaurude siduja hoolduse lõppfaasis

Bonder Wonderi teine funktsioon on ripsmepikenduste bonder, mis on ideaalne abivahend, kui kliendil on tundlikud silmad või tal püsivad ripsmepikendused kehvemini peal. Kui oled rahul liimi kuivamise kiirusega ega vaja täiendavat abi liimikiirendi näol, kuid soovid, et liim oleks 100% kivistunud enne, kui klient lahkub salongist, kasuta sama Bonder Wonderit hoolduse lõpus. Kui soovid pikendada nii klassikaliste kui ka volüümripsmete püsivust, vähendada liimiaurudest tekkivat ärritust ja kivistada liimi täielikult, kasuta toodet järgmiselt:

  1. kanna Bonder Wonder õhukese kihina juba paigaldatud ripsmepikenduste liimi ja ripsmete ühenduskohtadele;
  2. kasuta selleks puhast mikroharjakest;
  3. lase tootel hetk kuivada ja kammi ripsmed läbi.
Liimiaurude sidumiseks kanna Bonder Wonder õhukese kihina ripsmetele hoolduse lõpus

Bonder Wonder on tõesti mitmefunktsiooniline toode, mis aitab ripsmetehnikuid välja igast keerulisest olukorrast, olgu selleks liiga kõrge või madal õhuniiskus, tundlike silmadega klient, pidevalt kokku vajuvad lehvikud, ripsmepikenduste kehv püsivus või liimi liiga aeglane kuivamine. Milleks osta mitu erinevat toodet, kui sellega saab hakkama üks ja ainus Bonder Wonder, mis on suuteline lahendama kõik eelmainitud mured? Lisa Bonder Wonder oma töövahendite arsenali juba täna!